René Tancula & Thor Hansen, litografi & mix-media på papir, kompositioner (2)

Varenummer: 6447439
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Rene Tancula (1949-2014) & & Thor Hansen (1900-tallet). Kompositioner, indrammede litografi 15 / 1400 & mix-media på papir, sign. i bly R. Tancula 84 & Thor Hansen 96, 50 x 39 cm. (71 x 59 cm) & 45 x 18 cm. (61,5 x 30,5 cm). (2)
Auktionen afsluttes:  16-06-2024 15:30:47

1889861 12-06-2024 17:33:33 DKK 350