Rasmus Sørensen. Landskab med spadserende kvinde og pige

Varenummer: 6370629

Vurdering: DKK 1.500

Rasmus Sørensen (1879-1934). Landskab med spadserende kvinde og pige. Olie på lærred. Sign.: 'RS'. 99 x 140 (117 x 159) cm.

Auktionen afsluttes:  27-02-2024 18:37:00