Rado: DiaStar High Tech Ceramic armbåndsur. 2010.

Varenummer: 6468612
Vurdering: DKK 2.000

Rado: DiaStar High Tech Ceramic armbåndsur, quartz urværk, safirglas, sort urskive med stregindex, time- og minutvisere, samt datoangivelse. Integreret High Tech Ceramic lænke med titanium foldespænde. Urkasse: 23,5 x 35,5 mm. Indvendig omkreds: 15,5 cm. Originalt garantibevis dateret 19/08/10 medfølger. Fremstår med almindelige alders- og brugsspor. Uret gik ikke på vurderingstidspunktet. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten.
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 18:42:00