Poul Winther. To litografier (2)

Varenummer: 6446696
Vurdering: DKK 1.500

Poul Winther (f. 1939). Par kompositioner. Litografier, sign. og dat. Poul Winther 69 og 75. Ene et prøvetryk andet nummereret 95/150. Rammemål 59 x 71 cm. (2)
Auktionen afsluttes:  16-04-2024 18:12:50