Poul Janus Ipsen, litografi, 'My love' II .cd.

Varenummer: 6452268
Vurdering: DKK < 1.000

Poul Janus Ipsen født 1936, "My Love" III, EA, litografi nr. 14/15, sign. Poul Janus Ibsen 1980. Mål: 55 x 45 cm (75 x 65) cm. cd.
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 16:05:00