Piaget. Brillant- alliancering af 18 kt. hvidguld med drejelig midterskinne

Varenummer: 6390240

Piaget. Brillant- alliancering af 18 kt. hvidguld prydet med 3 hvide brillantslebne på tilsammen ca. 0.15 ct To diamanter Farve: Wesselton (H). Klarhed: VS. Bemærk: én diamant udskiftet Crystal (J). Klarhed: P1. Samt 3 sorte enkeltslebne diamanter, i alt ca. 0.10 ct. fordelt hele vejen rundt i drejelig midterskinne. Indvendigt stemplet Piaget B 64311, 750. 59.
vægt ca. 13,2 g. B. 0,7 cm. Ringstr. 62,5/20. fremstår med aldersrelateret brugsspor.

Køb nu pris
DKK 15.000