Peter Roth. Komposition. (cd)

Varenummer: 6440285
Vurdering: DKK 3.200

Peter Roth. Komposition. Olie på lærred. 100 x 140cm. Sign. Peró og dateret ´93. Uindrammet. (cd) (UR)
Auktionen afsluttes:  15-04-2024 19:41:11