Peter Roth. Komposition. (cd)
Vurdering:
3.200
Peter Roth. Komposition. Olie på lærred. 100 x 140cm. Sign. Peró og dateret ´93. Uindrammet. (cd) (UR)
19-04-2024 18:55:00