Peter J. Lassen. Tre Montana 'ARRANGE trays' / serveringsbakker (3)

Varenummer: 6454699

Næste bud: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000

Peter J. Lassen (1930-2019). Tre løse Montana bakker, 'ARRANGE trays' / serveringsbakker. Produceret i 12mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak i farve 04 Anthracite H. 4,5 cm. L. 35,4 til 44 x B. 32,5 til 35,4 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker (3)

DKK 400
Auktionen afsluttes:  21-07-2024 17:14:00