Peter J. Lassen. Montana modul, model 1141, D 30 cm

Varenummer: 6471499

Vurdering: DKK < 1.000

Peter J. Lassen (1930 - 2019). Montana modul, model 1141, der er åbent. Produceret i 12 mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak farve 01 White. H. 69,6 cm. x B. 46,8 cm. x D. 30 cm. Ophængslister, vægbeslag samt skruer m.m. medfølger ikke. Fremstår med brugsspor herunder ridser.

Auktionen afsluttes:  19-07-2024 18:46:00