Peter J. Lassen. Montana Living Things, D. 30 cm

Varenummer: 6446440
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 2.000

Peter J. Lassen (1930 - 2019). Living Things. Modulet er med et åbent rum. Modulet er produceret i 12 mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak farve 156 Oyster. H. 39,6 cm. x B. 122 cm. x D. 30 cm. Ophænglister og vægbeslag medfølger ikke. Fremstår med brugsspor og ridser. Herunder afskalning bagpå.
Auktionen afsluttes:  04-04-2024 19:24:00

1974028 03-04-2024 08:03:01 DKK 500