Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Reoler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Peter J. Lassen. Montana Living Things, D. 30 cm
Varenummer
:
6446440
Moms vare
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
2.000
Peter J. Lassen (1930 - 2019). Living Things. Modulet er med et åbent rum. Modulet er produceret i 12 mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak farve 156 Oyster. H. 39,6 cm. x B. 122 cm. x D. 30 cm. Ophænglister og vægbeslag medfølger ikke. Fremstår med brugsspor og ridser. Herunder afskalning bagpå.
04-04-2024 19:24:00
Showroom:
DK, Aalborg, Nibevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1974028
03-04-2024
08:03:01
500
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image