Peter J. Lassen. Fire Montana 'ARRANGE trays' / serveringsbakker (4)

Varenummer: 6454729

Vurdering: DKK < 1.000

Peter J. Lassen (1930-2019). Fire løse Montana bakker, 'ARRANGE trays' / serveringsbakker. Produceret i 12mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak i farve 115 Boulevard H. 4,5 cm. L. 35,4 til 44 x B. 32,8 til 35,4 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker (4)

Auktionen afsluttes:  21-07-2024 17:15:00