Peter J. Lassen. Fire Montana 'ARRANGE trays' / serveringsbakker (4)

Varenummer: 6454692
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000

Peter J. Lassen (1930-2019). Fire løse Montana bakker, 'ARRANGE trays' / serveringsbakker. Produceret i 12mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak i farve 05 Black H. 4,5 cm. L. 44 x B. 27,3 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker (4)
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 18:26:02

2014019 08-07-2024 16:52:38 DKK 500