Peter J. Lassen. Fem Montana 'ARRANGE trays' / serveringsbakker (5)

Varenummer: 6438345

Vurdering: DKK < 1.000

Peter J. Lassen. Fem løse Montana 'ARRANGE trays' / serveringsbakker /bakker, der er lavet til bakkeindtag på moduler, men som også kan bruges som serveringsbakker m.m. Produceret i 12mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak i farve 165 Beetroot. H. 4,5 cm. L. 32,7 x B. 27,5 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser (5)

Auktionen afsluttes:  22-04-2024 18:22:00