Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Øvrige møbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Peter J. Lassen. Fem Montana 'ARRANGE trays' / serveringsbakker (5)
Varenummer
:
6438345
Moms vare
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6460261
Peter J. Lassen. Fem løse Montana 'ARRANGE trays' / serveringsbakker /bakker, der er lavet til bakkeindtag på moduler, men som også kan bruges som serveringsbakker m.m. Produceret i 12mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak i farve 165 Beetroot. H. 4,5 cm. L. 32,7 x B. 27,5 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser (5)
30-04-2024 20:08:05
Showroom:
DK, Aalborg, Nibevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
880908
30-04-2024
18:53:11
500
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image