Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Peter Holm . 'Århus, set fra Risskov' , olie på lærred. Dateret 1849
Varenummer
:
6450848
Moms vare
Hammerslagspris
:
3.200
Vurdering
:
6.000
Peter Holm (1798-1875). 'Århus, set fra Risskov' , olie på lærred. Sign. i monogram PH og dateret 1849. 54x81 cm. (67x94 cm.)
Doubleret. Områder ved vand og himmel med hvide/lyse sløringer.
02-04-2024 19:59:00
Showroom:
DK, Odense, Rolundvej
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
157127
22-03-2024
12:29:10
3200
45439
02-04-2024
19:14:55
3000
157127
22-03-2024
12:29:10
2800
45439
02-04-2024
19:13:57
2600
157127
22-03-2024
12:29:10
2400
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image