Peter Chris. ' Online ' olie på lærred.

Varenummer: 6462045

Næste bud: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.600

Peter Chris ( f. 1949). 'Online ' olie på lærred. Figurkompostion. Signeret Peter Chris. 96x48 cm. (x cm.)

DKK 1.500
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 16:15:00

2349001 07-07-2024 08:48:05 DKK 1400