Peter Chris. ' Brudeslør ' olie på lærred.

Varenummer: 6462047

Næste bud: DKK 900
Vurdering: DKK 1.400

Peter Chris ( f. 1949). 'Brudeslør ' olie på lærred. Figurkompostion. Signeret Peter Chris. 60 x 30m. (63x33 cm.)

DKK 900
Auktionen afsluttes:  27-07-2024 19:25:00