Peter Brandes, træsnit farvelitografi, komposition (cd)

Varenummer: 6449313
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 1.500

Peter Brandes (f. 1944), komposition, indrammet træsnit farvelitografi 54 / 99, sign. P. Brandes 99 i bly, arkmål 65 x 58 cm. (76,5 x 68,5 cm).
Auktionen afsluttes:  14-04-2024 16:47:00

407574 13-04-2024 23:23:01 DKK 750