Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Grafik og fotografi
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Peter Brandes, træsnit farvelitografi, komposition (cd)
Varenummer
:
6449313
Hammerslagspris
:
750
Vurdering
:
1.500
Peter Brandes (f. 1944), komposition, indrammet træsnit farvelitografi 54 / 99, sign. P. Brandes 99 i bly, arkmål 65 x 58 cm. (76,5 x 68,5 cm).
14-04-2024 16:47:00
Showroom:
DK, Odense, Rolundvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
407574
13-04-2024
23:23:01
750
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image