Du er ikke logget ind Følger du en vare, modtager du en påmindelsesmail inden auktionens udløb (dog ikke ved auktioner der udløber indenfor 24 timer). Du skal være logget ind for at benytte denne funktion. Log ind
Du følger nu denne vare Du vil modtage en påmindelsesmail inden auktionens udløb (dog ikke ved auktioner der udløber indenfor 24 timer). Du kan se alle varer du følger, under Varer jeg følger
Pernille Corydon. Samling ørestikker af sterlingsølv (18)
Næste bud:
1.400
Vurdering:
2.400
Pernille Corydon. Samling på 18 par (36 styk) ørestikker af sterlingsølv samt forgyldt sterlingsølv, flere prydet med kultur perler, cubic zirkonia. Stemplet pc samt 925. Egetræs finer plade medfølger.
Vejl 5700 kr. (18)
Fra ophørt smykkeforretning
02-08-2024 19:19:05