Perlehalskæde i forløb med kulturperler.

Varenummer: 6467472

Næste bud: DKK 800
Vurdering: DKK 1.200

Perlehalskæde i forløb med kulturperler og lås af sølv med klare sten. Perlediam. 3,6-6,9 mm. Længde: 38 cm. En klar sten mangler. Fremstår med almindelig brugsslitage.

DKK 800
Auktionen afsluttes:  25-07-2024 18:57:00