Per Spook (f. 1939): To original tegninger af kjoler (2)

Varenummer: 6463872
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000

Per Spook (f. 1939): To original tegninger af kjoler. Signeret og dateret 1972/73. Lysmål 39x27 cm (56x41 cm). (2)
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 12:41:00

1534933 08-07-2024 13:37:38 DKK 500