Per Sonne, olie på lærred, bymotiv (cd)

Varenummer: 6434909
Vurdering: DKK < 1.000

Per Sonne (1906-1996), bymotiv m/ træ, vinter, sign. PS 56, olie på lærred, 54 x 66 cm. (63 x 74 cm).
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 18:26:53