Per Kirkeby, mixed-media på papir, komposition (cd)

Varenummer: 6456961

Næste bud: DKK 10.000
Vurdering: DKK 16.000

Per Kirkeby (1938-2018), komposition, indrammet mixed-media på papir, sign. og dateret i bly, Per Kirkeby, 18-5-88, 22,5 x 26,5 cm. (47 x 49,5 cm). Øverst svagt bølget papir.

DKK 10.000
Auktionen afsluttes:  26-06-2024 18:46:00