Per Kirkeby, mixed-media på papir, komposition (cd)
Næste bud:
8.000
Vurdering:
16.000
Per Kirkeby (1938-2018), komposition, indrammet mixed-media på papir, sign. og dateret i bly, Per Kirkeby, 18-5-88, 22,5 x 26,5 cm. (47 x 49,5 cm). Øverst svagt bølget papir.
31-07-2024 19:10:00