Per Flemming. Havneparti, olie på lærred,

Varenummer: 6470361

Vurdering: DKK 1.000

Per Flemming (f. 1940). Havneparti, olie på lærred, sign. PF 91, 75 x 98 cm (88 x 115 cm). c.d.

Auktionen afsluttes:  20-07-2024 17:20:37