Per Borup. To låse af 14 kt. delvist satineret hvidguld (2)

Varenummer: 6445734

Næste bud: DKK 3.200
Vurdering: DKK 4.000

Per Borup. To låse af 14 kt. delvist satineret hvidguld, med låse til Per Borup systemlåse, stemplet "P.Bo 585". B. ca. 11 mm. Samlet vægt: ca. 8,8 gr. Fremstår med brugsspor.

DKK 3.200
Auktionen afsluttes:  23-04-2024 20:04:05