Peder Severin Krøyer. Portræt af to drenge. Tryk

Varenummer: 6473251
Vurdering: DKK 1.000

Peder Severin Krøyer (1851-1909), portræt af to drenge, indrammet litografisk tryk, tryksign. P. S. Krøyer-Skagen 92, 30 x 36 (32 x 39 ) cm.
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 19:32:00