Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sølv, bronze, kobber og tin
Bronze, kobber, messing, tin
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Par tre-armede stager, bronze, 1900-tallet (2)
Varenummer
:
6437319
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
1.000
Par tre-armede stager, rigt støbt med ornamentik, vaser m.m., bronze, 20. Årh., H. 31, B. 24,5 cm. Enkelte brugsspor. (2)
13-02-2024 18:43:00
Showroom:
DK, Odense, Rolundvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1403665
06-02-2024
19:10:43
500
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image