Par tre-armede stager, bronze, 1900-tallet (2)

Varenummer: 6437319
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000

Par tre-armede stager, rigt støbt med ornamentik, vaser m.m., bronze, 20. Årh., H. 31, B. 24,5 cm. Enkelte brugsspor. (2)
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 18:43:00

1403665 06-02-2024 19:10:43 DKK 500