Par måne ørestikker af 18 kt. guld

Varenummer: 6428430

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.500

Par måne ørestikker udført af 18 kt. guld prydet med klare sten. Stemplet 750. Vægt: ca. 3 gr. Fremstår med minimale brugsspor.

DKK 1.000
Auktionen afsluttes:  09-03-2024 13:30:41