Par måne ørestikker af 18 kt. guld

Varenummer: 6428430
Vurdering: DKK 1.500

Par måne ørestikker udført af 18 kt. guld prydet med klare sten. Stemplet 750. Vægt: ca. 3 gr. Fremstår med minimale brugsspor.
Auktionen afsluttes:  17-04-2024 19:29:01