Panser halskæde udført i 8 kt guld.

Varenummer: 6472744
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK 3.000

Panser halskæde udført i 8 kt guld. Monteret med indstikslås med sikkerhedskroge i begge sider. Dobbeltstemplet. Længde: 44 cm. Vægt: ca. 19,5 gram. Fremstår med lette brugsspor.
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 20:40:00

1840532 06-07-2024 18:29:59 DKK 2400