P. Westergaard. Teak høj skænk

Varenummer: 6437161
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 2.000

P. Westergaard.. Høj skænk af finéret teaktræ, front med to skuffer, fire skydelåger hvor bag barindretning med spejl, hylder og udtræksskuffer. 1960'erne. H. 114, B. 180, D. 46 cm. Fremstår med alders- og brugsspor heriblandt små mærker i finer.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 20:50:00

1373552 06-02-2024 21:36:56 DKK 500