P. Hertz m.fl. 'Musling', serveringsdele af sølv (5)

Varenummer: 6460084
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK 1.200

P. Hertz m.fl. 'Musling', serveringsdele af sølv bestående af 2 serveringsskeer (22 cm), sauceske med indvendigt forgyldt laf (18 cm), stegegaffel (22 cm) samt pålægsgaffel (13,5 cm). Samlet vægt ca. 256 g. Fremstår med brugsspor. (5)
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 19:45:13

2344696 11-07-2024 19:43:13 DKK 900