Otto Christian Trolle. Opstilling med bøger og fjerpen på et bord

Varenummer: 6467523

Næste bud: DKK 14.000
Vurdering: DKK 18.000

Otto Christian Trolle (1736-1798). Opstilling med bøger og fjerpen på et bord, olie på lærred, sign. Christian Trolle. 63 x 79 cm (76 x 94 cm). Fremstår med dubleret lærred, aldersrelaterede krakeleringer, afskalninger og retoucheringer.

DKK 14.000
Auktionen afsluttes:  26-07-2024 20:50:00