Oscar Matthiesen, olie på lærred, interiør m/ personer (cd)

Varenummer: 6437325
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 1.000

Oscar Matthiesen (1861-1957), interiør m/ personer - lære med hans elever, olie på lærred, sign. 1889 Oscar Matthiesen 1938, 120 x 125 cm (139,5 x 145). Fremstår m/ ridser, farve bortfald m.m.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 19:36:00

2121911 13-02-2024 19:32:05 DKK 550
3334 06-02-2024 19:32:35 DKK 500