Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Oscar Matthiesen, olie på lærred, interiør m/ personer (cd)
Varenummer
:
6437325
Hammerslagspris
:
550
Vurdering
:
1.000
Oscar Matthiesen (1861-1957), interiør m/ personer - lære med hans elever, olie på lærred, sign. 1889 Oscar Matthiesen 1938, 120 x 125 cm (139,5 x 145). Fremstår m/ ridser, farve bortfald m.m.
13-02-2024 19:36:00
Showroom:
DK, Odense, Rolundvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2121911
13-02-2024
19:32:05
550
3334
06-02-2024
19:32:35
500
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image