Oman Jun. Cirkulært spisebord, model 55 (4)

Varenummer: 6473855
Hammerslagspris: DKK 1.800
Vurdering: DKK 3.000

Omann Jun. Cirkulært spisebord model 55 af fineret palisander, med tre tillægsplader à 50 cm heraf en med sarg. Fremstillet hos Omann Junior. H. 71cm, Ø. 120 cm. Fremstår med brugsspor herunder enkelte finerskader. (4)
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 20:10:00

1262931 05-07-2024 19:53:24 DKK 1800