Olivia Holm Møller (1875-1970): Portræt, olie på plade CD

Varenummer: 6442449
Katalognummer: 155
Hammerslagspris: DKK 3.200
Vurdering: DKK 4.000

Olie på plade. Signeret monogram OHM bagpå. 24x27 cm (32,5x35,5 cm). Plade med overflade revne i hjørne.
Forauktionen afsluttes:  14-03-2024 19:18:34