Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Spiseborde, spisestuemøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ole Wanscher 'Rungstedlund' spisebord i mahogni med tillægsplader. (3)
Varenummer
:
6450766
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
1.200
Ole Wanscher 1903-1985. Spisebord model 'Rugstedlund' af mahogni med udtræk og to medfølgende tillægsplader med sarg. H. 73, L. 145/275 B. 105 cm. Fremstillet og stemplet hos P. Jeppesen / P.J. møbler. Fremstår medkraftige brugsspor, ridser og mærker. (3)
05-04-2024 19:51:00
Showroom:
DK, Aarhus, Tomsagervej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
535089
05-04-2024
09:22:17
500
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image