Varenummer: 6445694
Vurdering: DKK 3.000

Ole Lynggaard. 'Forever love' ring af 14 kt. hvidguld, sider af ringskinne gennembrudt med hjerter, stemplet "Ole L 585". Str. 56 1/2. Vægt: ca. 5,2 gr. Fremstår med brugsspor, slid på rhodinering.