Ole Ahlberg. 'Rose', litografi (cd)

Varenummer: 6403360

Næste bud: DKK 3.000
Vurdering: DKK 5.800

Ole Ahlberg (f. 1949). 'Rose', litografi, nr. 180/200, sign. Ahlberg 2000. Lysmål: 52 x 42 cm (64 x 54 cm).

DKK 3.000
Auktionen afsluttes:  25-04-2024 20:22:05