Odd Moe. ’Psykodramatisk landskab’ (cd)

Varenummer: 6411911

Næste bud: DKK 8.000
Vurdering: DKK 14.000

Odd Moe (f. 1944). ’Psykodramatisk landskab’, olie på lærred, på bagsiden sign. Odd Moe 1991 samt betitlet. 129 x 180 cm (134 x 185 cm).

DKK 8.000
Auktionen afsluttes:  25-04-2024 20:31:36