Northern Legacy halskæder (4)

Varenummer: 6422086

Vurdering: DKK < 1.000

Northern Legacy. Fire halskæder bestående af forgyldt stål og sterlingsølv. Stemplet 925. L. 30-50 cm. Vejl. pris 1550 kr.
Fra ophørt smykkeforretning.

Auktionen afsluttes:  02-05-2024 18:54:26