Niels Walseth (pseudonym bl.a. Carl Søderberg, 1914-2001). Portræt af en fisker. Olie på lærred.

Varenummer: 6470362

Vurdering: DKK < 1.000

Niels Walseth (pseudonym bl.a. Carl Søderberg, 1914-2001). Portræt af en fisker. Olie på lærred. Sign. "Carl Søderberg". 66 x 56 cm (80 x 70). (cd)

Auktionen afsluttes:  20-07-2024 18:20:00