Niels Østergaard Knudsen, Charlottenlund. Retroring af 14 kt. guld i organisk design, ca. 1970-80'erne

Varenummer: 6450269

Næste bud: DKK 6.000
Vurdering: DKK 8.000

Niels Østergaard Knudsen, Charlottenlund. Retroring af 14 kt. guld i organisk design, stemplet "NØK 585", udført ca. 1970-80'erne. Str. ca. 58. Vægt: ca. 16,5 gr. Fremstår med brugsspor.

DKK 6.000
Auktionen afsluttes:  16-04-2024 19:34:55