Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Ringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Niels Junge. Særpræget unisex ring af 14 kt. guld, ca. 15,9 g.
Varenummer
:
6433262
Hammerslagspris
:
5.600
Vurdering
:
7.000
Niels Junge (reg. 1970 - afm. 1988). Unisex ring af 14 kt. guld udført i et atypisk delvis snoet design med gennembrudt top og bund. Stemplet: N.Ju 585 Ringstr. 60/ 19. Vægt: ca. 15,9 g. Fremstår med overfladiske brugsspor.
13-03-2024 19:46:14
Showroom:
DK, Vejle, Dandyvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2033905
09-03-2024
18:45:47
5600
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image