Niels Erik Gjerdevik. Komposition (cd)

Varenummer: 6412385

Næste bud: DKK 9.800
Vurdering: DKK 16.000

Niels Erik Gjerdevik (1962-2016). Komposition. Olie på lærred. Sign. og dat. på bagsiden NE Gjerdevik Kbh. 97. 80 x 130 cm. Uden ramme.

DKK 9.800
Auktionen afsluttes:  25-04-2024 20:34:32