Mustang Vulcan Electric el - mountainbike med 10 gear - Grey

Varenummer: 6437707
Hammerslagspris: DKK 3.200
Vurdering: DKK 4.000

Mustang Vulcan Electric el - mountainbike med 10 Shimano gear - Grey. 36V / 17,4Ah - Stel str. 46 cm. Km pr. opladning 60-120 km. Hydrauliske skivebremser på for- og baghjul. Fremstår med kraftige brugsspor samt mangler på ene pedal. Batteri, nøgle samt lader medfølger. Virker efter afprøvning. Det anbefales at notere stel nr. ned da Auktionshuset.com ikke gemmer disse. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 19:54:00