Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sport og fritid
Cykler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Mustang Vulcan Electric el - mountainbike med 10 gear - Grey
Varenummer
:
6437707
Moms vare
Hammerslagspris
:
3.200
Vurdering
:
4.000
Mustang Vulcan Electric el - mountainbike med 10 Shimano gear - Grey. 36V / 17,4Ah - Stel str. 46 cm. Km pr. opladning 60-120 km. Hydrauliske skivebremser på for- og baghjul. Fremstår med kraftige brugsspor samt mangler på ene pedal. Batteri, nøgle samt lader medfølger. Virker efter afprøvning. Det anbefales at notere stel nr. ned da Auktionshuset.com ikke gemmer disse. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten.
13-02-2024 19:54:00
Showroom:
DK, Roskilde, Store Hedevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2329274
12-02-2024
21:32:44
3200
2174814
12-02-2024
21:13:32
3000
2329274
06-02-2024
23:09:44
2800
1310841
06-02-2024
13:00:16
2600
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image