Mustang Avalon Electric Herre - elcykel med 8 gear - Gun Metal

Varenummer: 6449213
Næste bud: DKK 1.200
Vurdering: DKK 2.000

Mustang Avalon Electric 28" Herre - elcykel med 8 gear - Gun Metal. Batteri, nøgle samt lader medfølger ikke. Fremstår som defekt med kraftige brugsspor nogle ridser/skrammer samt rust på metaldele. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten. Det anbefales at notere stel nr. ned da Auktionshuset.com ikke gemmer disse
Auktionen afsluttes:  26-04-2024 19:48:48