Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sport og fritid
Cykler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Mustang. Augusta Electric. Dame - elcykel. Matt Sort
Varenummer
:
6449177
Moms vare
Hammerslagspris
:
1.100
Vurdering
:
2.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6458923
Mustang Augusta Electric. 28" Dame - elcykel med 7 gear - Matt Sort. Lader, nøgle samt batteri medfølger ikke. Fremstår som defekt med kraftige brugsspor, ridser/skrammer, rust på metaldele samt afmonteret ledninger. Løst styr, del mangler til fastgørelse. Det anbefales at notere stel nr. ned da Auktionshuset.com ikke gemmer disse. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten.
29-04-2024 20:01:00
Showroom:
DK, Roskilde, Store Hedevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2342793
29-04-2024
01:36:15
1100
1517659
22-04-2024
18:29:56
1000
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image