Mustang. Augusta Electric. Dame - elcykel. Matt Sort

Varenummer: 6449177
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 2.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6458923
Mustang Augusta Electric. 28" Dame - elcykel med 7 gear - Matt Sort. Lader, nøgle samt batteri medfølger ikke. Fremstår som defekt med kraftige brugsspor, ridser/skrammer, rust på metaldele samt afmonteret ledninger. Løst styr, del mangler til fastgørelse. Det anbefales at notere stel nr. ned da Auktionshuset.com ikke gemmer disse. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten.
Auktionen afsluttes:  29-04-2024 20:01:00

2342793 29-04-2024 01:36:15 DKK 1100
1517659 22-04-2024 18:29:56 DKK 1000