Mustang. Augusta Electric. Dame - elcykel. Matt Sort

Varenummer: 6449177

Næste bud: DKK 1.200
Vurdering: DKK 2.000

Mustang Augusta Electric. 28" Dame - elcykel med 7 gear - Matt Sort. Lader, nøgle samt batteri medfølger ikke. Fremstår som defekt med kraftige brugsspor, ridser/skrammer, rust på metaldele samt afmonteret ledninger. Løst styr, del mangler til fastgørelse. Det anbefales at notere stel nr. ned da Auktionshuset.com ikke gemmer disse. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten.

DKK 1.200
Auktionen afsluttes:  19-04-2024 20:06:00