Mori Kinsen. Japansk landskab. cd

Varenummer: 6433946
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Mori Kinsen (1888-1959). Japansk landskab. Akvarel på papir. Sign.: 'M. Kinsen'. 42 x 67 (54 x 79) cm.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 19:04:00

2327178 10-02-2024 13:01:26 DKK 350