Mona Dam. Komposition, akryl på lærred (cd)

Varenummer: 6403548

Næste bud: DKK 3.200
Vurdering: DKK 5.200

Mona Dam (f. 1951). Komposition, akryl på lærred. Signeret og dateret Mona Dam 2001/2005. 40 x 50 cm (43 x 53 cm).

DKK 3.200
Auktionen afsluttes:  18-04-2024 19:30:00