Mona Dam. Komposition, akryl på lærred (cd)
Næste bud:
3.200
Vurdering:
5.200
Mona Dam (f. 1951). Komposition, akryl på lærred. Signeret og dateret Mona Dam 2001/2005. 40 x 50 cm (43 x 53 cm).
28-07-2024 20:00:00