Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Mogens Vantore (1895-1977): Gadeparti på Montmartre, aftenstemning
Varenummer
:
6431794
Hammerslagspris
:
700
Vurdering
:
1.500
Olie på lærred, sign. Vantore Paris. 80 x 120 cm. I bred guldramme, mål inkl. ramme 100 x 143 cm.
13-02-2024 19:03:00
Showroom:
DK, Hørsholm, Ved Klædebo
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
355523
13-02-2024
18:55:04
700
1907412
11-02-2024
21:03:21
650
355523
13-02-2024
18:54:59
600
1907412
11-02-2024
21:00:30
550
355523
11-02-2024
17:48:55
500
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image