Mogens Vantore (1895-1977): Gadeparti på Montmartre, aftenstemning

Varenummer: 6431794
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.500

Olie på lærred, sign. Vantore Paris. 80 x 120 cm. I bred guldramme, mål inkl. ramme 100 x 143 cm.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 19:03:00