Mogens Hertz cd. Akvarel fra Christiansø
Vurdering:
1.500
Mogens Hertz 1909-1999. Akvarel på papir, sign. Mogens Hertz '49. Motiv fra Christiansø 31 x 45 cm (43 x 57 cm.). Enkelte pletter.
20-02-2024 18:37:00